Migracja z Quick.Cart 3.4 do 6.5

LiderBudowlany

Avatar: LiderBudowlany

2015-02-25 11:24

Witam, chciałbym zaktualizować sklep, który jest obecnie na skrypcie Quick.Cart v3.4, znalazłem oczywiście poradnik dot. migracji i wiem, ze muszę w pierwszej kolejności zaktualizować sklep do wersji 4.2, niestety w archiwum nie ma już tej wersji dostępnej do ściągnięcia... znalazłem w internecie jakąś czeską wersję 4.0 i spróbowałem wykonać aktualizację, zrobiłem wszystko tak jak w instrukcji, konwerter od razu potwierdził, że mogę już używać sklepu, natomiast katalog db_old pozostał taki jak wcześniej a w sklepie dalej była przykładowa baza z tej paczki, wykonanie konwertowania po usunięciu przykładowego katalogu "db" również nie pomogło, tak więc nie wiem czy to wina paczki z quick.cart 4.0, czy problem leży gdzie indziej? Czy mógłbym liczyć na informację skąd mogę ściągnąć oficjalną wersję 4.2, gdy jest niedostępna w archiwum?

» Quick.Cart v3.x

LiderBudowlany

LiderBudowlany

Avatar: LiderBudowlany

2015-02-25 11:47

Sprawdziłem już o co chodzi, i konwerter działa poprawnie, ale problem wynika z tej czeskiej wersji sklepu.
Gdzie mogę ściągnąć którąś z wersji quick.cart 4.x w wersji polskiej?

LiderBudowlany

marcin_k

Avatar: marcin_k

2015-02-25 11:54

poszukaj w internecie. niestety producent usunal starsze wersje ze swojej strony

LiderBudowlany

Avatar: LiderBudowlany

2015-02-25 11:59

Pierwsze co zrobiłem to właśnie szukałem gdzieś jakiejś paczki, jedyne co znalazłem to czeska wersja 4.0 :/

LiderBudowlany

boboo

Avatar: boboo

2015-02-25 17:57

Masz jakiś email?

boboo :-)

LiderBudowlany

Avatar: LiderBudowlany

2015-02-26 08:11

Tak, d.nowak@liderbudowlany.pl

LiderBudowlany

Do góry
o nas | kontakt