Wyświetlanie wszystkich stron z danego menu, na stronie głównej

webfabryka

Avatar: webfabryka

2015-02-21 18:47

Witam,

Czy da się zrobić tak, żeby wszystkie strony z danego menu załadowały się jedna pod drugą na stronie głównej?
Opiszę to dokładnie. Ma np. 5 pozycji w "Menu" i mają ID od 1 do 5, nie mają żadnych pod stron.
Chciałbym żeby te wszystkie strony z zawartością <div id="page"></div> załadowały się jedna pod drugą na stronie głównej.

» Quick.Cms v5.x

Darek

grafiQa

Avatar: grafiQa

2015-02-21 19:04

W wersji darmowej mozesz wklepac sobie te strony na takiej zasadzie jaka jest podana w dokumentacji:

echo '<h4>'.$oPage->getPageName9true ).'</h4>'// wyświetli nazwę strony
echo '<div>'.$oPage->getPageDefaultImage9).'</div>'// wyświetli domyślne zdjęcie dla strony
echo '<div>'.$oPage->getPageShortDescription).'</div>'// wyświetli opis krótki strony



Mozesz tez ustwawic te strony jako strony podrzedne do strony glownej i wyswietlic je jako lista podstron

Inaczej ma sie rzecz w wersji platnej. Gdzie mozesz dowolna liste stron podrzednych wyswietlic wklejajac kawalek kodu jak wyzej gdzie popadnie( tyle ze liste a nie strony wiec nie ma tyle wklepywania),
a w wersji 6 ext za pomoca widgetow w panelu admina wyswietlasz co chesz w konkretnych miejscach. Za moment dostepna bedzie wersja 6 EXT + w ktorej jest jeszcze wiecej bajerow dostepnych z panelu admina i tam rzeczywiscie mozna wyswietlac co sie chce i gdzie sie chce w bardzo prosty sposob.

Wiosna mile widziana.

vmdesign.pl

Avatar: vmdesign.pl

2015-02-21 19:52

Jereczku wersja 6 ext + już jest:) pozdro

VMDesign

grafiQa

Avatar: grafiQa

2015-02-21 21:33

Seba nie dla wszystkich. NIE mozna jej jeszcze kupic jakbys nie czytal forum partnerow... A to jest watek wersji darmowych.

Wiosna mile widziana.

webfabryka

Avatar: webfabryka

2015-02-21 22:16

Niestety to już testowałem i nie jest to o co mi chodziło.
Najlepiej będzie jak pokażę na przykładzie: http://demo.uxart.io/foody-landing/foody/foody2/index.html
Chciałbym sobie zrobić tak funkcjonalny szablon, ale na Quicku i a zarządzany przez standardowy PA quicka, tak by się wszytko / treść, zdjęcia, pliki/ wyświetlało na tych przewijanych stronach.
Elementy przewijania w jquery nie są problemem dla mnie tylko zrobienie takiej formy wyświetlania podstron.

Myślę, że dużo osób używających Quicka też coś takiego szablonu chciało by używać do niedużych stron.

Darek

grafiQa

Avatar: grafiQa

2015-02-22 01:05

Chodzi co o cos takiego jak after5.qtf.com.pl czy moze grafiqa.pl ? To sa zrobione strony na wersji platnej dlatego prosciej mozna to zrobic
Tak jak Ci pisalem na wersji darmowej jest kilka rozwiazan ale to wersja darmowa..i sama licencja darmowki nie umozliwia stosowania mykow z wersji platnej.

Wiosna mile widziana.

webfabryka

Avatar: webfabryka

2015-02-23 13:20

Chodziło mi właśnie o coś takiego jak pod tym pierwszym adresem after5.qtf.com.pl.
Wiem, że wersja płatna pozwala na dużo więcej.
Myślałem że do się zrobić coś podobnego w wersji darmowej.
Spróbuje się jeszcze pobawić poprzez "listSubpages"

Darek

Do góry
o nas | kontakt