Zlecę wykonanie formularza wyceny

metoda_na_gloda

Avatar: metoda_na_gloda

2015-01-26 15:12

Hej, szukam kogoś, kto będzie w stanie stworzyć formularz wyceny usługi przewodnika miejskiego. W stylu: wybieramy co chcemy zobaczyć, ilość osób, datę itp., na bieżąco uzyskując informacje odnośnie ceny i czasu trwania wycieczki. Oprócz kosztów samego oprowadzania dochodzą jeszcze ceny biletów wstępu, które się zmieniają i dobrze by było móc je jakoś prosto edytować, a także przy większej grupie trzeba doliczyć dodatkowego przewodnika. Formularz ma mieć dwie wersje: jedną z wybieranymi gotowymi wycieczkami, a drugą z możliwością własnego wyboru trasy. I tutaj trudność polega na tym, że do czasu zwiedzania trzeba będzie doliczyć też czas i koszt przemieszczenia się, czyli zwiedzamy jeden zabytek w godzinę, chcemy kolejny, więc następne dwie godziny, ale dojazd zajmie nam jeszcze godzinę, więc trzeba doliczyć przejazd i koszt przewodnika także na ten czas. To wszystko wysyłamy do przewodnika i do klienta. Mam nadzieję, że to zrozumiałe. Mniej więcej mogłoby wyglądać jak na tej stronie: https://stadtfuehrung-krakau.com/formular-stadtfuehrung-krakau.php

Stronę zrobiłam dla koleżanki za darmo, natomiast formularz mnie przerasta, dlatego proszę o pomoc. Piszcie oferty z ceną, w razie pytań odpowiem, a chętnym prześlę szczegółowe dane.

» Quick.Cms v5.x

Kinga

Do góry
o nas | kontakt