Jaki hosting?

Mit$u

Avatar: Mit$u

2015-01-17 23:38

Cześć,

mam sklep który chciałbym już jutro mieć uruchomiony, stąd pytanie który hosting polecacie najbardziej? Zależy mi na czasie, dlatego pytam zamiast "testować".
Strona na wstępie nie będzie miała jakiejś masy klientów, ogranicza się póki co raczej do jednej uczelni wyższej. Cena najlepiej jak najniższa, niestety nigdzie nie znalazłem "technicznego" opisu co do wymagań skryptu.

Pozdrawiam

» Quick.Cart v6.x

Fast-Graphic

Avatar: Fast-Graphic

2015-01-17 23:40

Zapoznaj się z http://opensolution.org/partnerzy-hosting.html

Fast-Graphic

Avatar: Fast-Graphic

2015-01-17 23:49

Możesz porównać jeszcze tutaj: http://opensolution.org/faq-jakie-serwery-hosting-polecacie-dla-uruchomienia-waszych-skryptow-,pl,154,204.html

rejes

Avatar: rejes

2016-05-16 21:10

W Firehost - tam trzymam aktualnie kilka różnej wielkości serwisów, na odrębnym koncie mam też sklep.
Jak dla mnie w tej cenie ciężko o coś solidniejszego, a co najlepsze - trzymaliśmy strony na innym serwerze i co? I jeden wielki dramat, a jest znany, kosztował 6 razy więcej. Czyli po prostu - płacenie za ich marketing.

rejes

andrew_30

Avatar: andrew_30

2016-12-23 17:52

Ja mam hosting w seohost. Ceny przyzwoite, a obsługa też ok. Jestem u nich już kilka miesięcy i żadnej awarii jeszcze nie miałem.

andrew_30

rejes

Avatar: rejes

2017-10-20 18:39

Firehost działa w porządku i nie sprawia problemów.
Ma bardzo dobre parametry, jest niezawodny.
Macie support, jest wybór panelu zarządzania. Ja oceniam na plus, ale od czego macie darmowe testy?

Yaca

Avatar: Yaca

2017-10-20 20:05

Mit$u - wymagania skryptu
http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/ext_6.6/?id=pl-requirements

Grzegorz

Marek9720

Avatar: Marek9720

2017-10-31 10:33

Korzystam z 10 serwerów. Najwyżej pod względem niezawodności działania i jakości obsługi oceniam linuxpl.com . Cena też jest przyzwoita. Te najdroższe wcale nie są najlepsze - tak jak jeden z kolegów już wspomniał.

Marek

PrudentBread

Avatar: PrudentBread

2018-09-16 11:36

Ja korzystam z webd i serdecznie z całego serca mogę odradzić :P

GarageBand

zielona

Avatar: zielona

2018-10-25 17:17

Cześć jestem nowa a na imię mam Ilona. Miłego dnia wszystkim życzę

rejes

Avatar: rejes

2019-01-11 20:22

Już było, ale jeśli porównujecie hostingi, to patrzcie też Firehost.
Test jest darmowy. MOżna łatwo ocenić działanie.

kris

DMX

Avatar: DMX

2019-09-21 17:13

Polecam szukac PL firmy bez ukladow o porzadnych opiniach i sprawdzac dokladnie specyfikacje techniczna, a nie tylko ogolna, co robi wiekszosc... a takze zagraniczne ;) hostingi, w ktore dzis sa o wiele bardziej warte uwagi i bezpieczne na wielu plaszczyznach...

ta strona hostadvice_com ma solidne firmy z opiniami z calego swiata ludzi. Polecam zapoznac sie.

Warto zaznaczyc, ze Z Polskie molochy dzis sa w duzym stopniu pod skrzydlami zagranicznych firm/funduszy kapitalowych, a ceny wrecz jak za zboze ;/... ze wsparciem z infolinii jak od callcentera lub co ciekawe za opcje, ktore sa wrecz przyblokowane z przyczyn ewidentnie, aby Cie wydoic ile sie da lub przeniesc na drozszy pakiet lub platnych backupow bazy bo PHPmyAdmin limituja jak sie tylko da ;/ (bez braku wiedzy dzis juz specjalistycznej plac u takiego i placz) , a najlepsze sa w tych mykach pod wladzami Niemieckie i Francuskie firmy... oczywiscie z Polskimi w tle , ale czego sie mozna bylo spodziewac innego jak Polska to Kolejna w duzym stopniu na mapie Kolonia do zdobycia ile tylko sie uda wycisnac pod parasolem obopolnego zadowolenia i korzysci... do tego patrza na Nas czesto-gesto jak na stado baranow do ostrzyzenia ;/... wpusc obcego i nie zbuduj odpowiednich prawnie zabepieczen/praw dla PL i miej mniej mocy na kolesiostwo/uklady to sie po czasie obudzisz z cenami rownymi lub wiekszymi jak w obcej walucie robiac przy tym z klienta w takim kraju Idiote ;/... zreszta kto wtajemniczony to swietnie wie iz dobrym przykladem jest np. sama polityka szkolen pracownikow w takiej firmie.

Pozdrawiam.

Poza_Matrixem

PRO86x

Avatar: PRO86x

2020-01-10 12:54

PrudentBread też testowałem hosting na Webd.pl i również nie przypadł mi do gustu. Mogę polecić AttHost.pl na którym mam teraz dwie strony no i SuperHost.pl na którym kiedyś miałem serwisy ogłoszeniowe i katalogi firm.

x86

Do góry
o nas | kontakt