Platnosci transferuj

maliki

Avatar: maliki

2014-08-13 21:06

Witam.
Mam problem z wdrożeniem wtyczki z platnosciami transferuj.
pozamienialem wszystkie kody tak jak bylo we wskazówkach , w sklepie pojawily mi sie w platnosciach opcja wyboru transferuj oraz pay pal , pojawily mi si rowniez dwie puste strony .
nie wiem co mam dalej robic ,
Jezeli chodzi o platnosci transferuj , to mam konto i jestem zweryfikowanym uzytkownikiem.
Co powinienem dalej zrobic po wdrozeniu wtyczki ?
pozdrawiam

» Quick.Cart v6.x

Andrzej

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-08-13 21:17

Czy uzupełniłeś te dane?
http://opensolution.org/download/Quick.Cart/plugins/_screenshots/payment_02.png

simlution.org

maliki

Avatar: maliki

2014-08-14 00:09

Teraz Takie komunikaty mi się teraz pojawiły:

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/df202116/public_html/database/config/lang_pl.php:31) in /home/df202116/public_html/....php on line 14

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/df202116/public_html/database/config/lang_pl.php:31) in /home/df202116/public_html/....php on line 16

maliki

Avatar: maliki

2014-08-14 00:10

adres mojego sklepu: maliki.pl

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2014-08-14 09:45

Sprawdź czy masz Jeśli to nie pomoże to porównaj sobie go z oryginalnym plikiem który pobrałeś z naszej strony.

Swoją drogą zmień nazwę pliku admina na jakiś inny, bo strasznie się odkryłeś. Uważaj co wklejasz, ze względów bezpieczeństwa. Usunąłem to z Twojej wiadomości ale ktoś już mógł podejrzeć.

maliki

Avatar: maliki

2014-08-14 11:21

Dziękuję już to zmieniłem , i będę bardziej uważał .
Wracając do tematu , to co mam sprawdzić czy mam ? bo nie rozumiem
Dalej wyskakują mi błędy j.w

maliki

Avatar: maliki

2014-08-14 11:37

Dodatek payment , pozamieniałem wszystkie kody tak jak w instrukcji : http://opensolution.org/pobierz,pl,18.html?iGetManual=236

Uzupełniłem pola danymi z mojego konta transferuj:
$config['paypal_email'] = '';

/*
* Transferuj.pl account id
*/
$config['transferuj_id'] = '';
$config['transferuj_code'] = '';


Dodałem strony , tego nie jestem pewien czy tak to ma być zrobione , w sklepie też dodałem te strony :

$config['payment_back_page'] = 'Strona powrotu dla płatności';
$config['payment_error_page'] = 'Strona błędu dla płatności';
Co jeszcze trzeba zrobić dodatkowo , oprócz tego co jest w instrukcji ?
Dalej wyskakują mi takie błędy :
Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/df202116/public_html/database/config/lang_pl.php:31) in /home/df202116/public_html/index.php on line 17

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/df202116/public_html/database/config/lang_pl.php:31) in /home/df202116/public_html/index.php on line 19

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/df202116/public_html/database/config/lang_pl.php:31) in /home/df202116/public_html/index.php on line 129
Pomiń nawigację

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-08-14 15:08

Zwróć uwagę na kodowanie plików podczas edycji, powinno być UTF-8 (bez BOM), skorzystaj np. z edytora notepad++.
Edytuj ponownie plik lang_pl.php i ponownie go zapisz w odpowiednim kodowaniu.

simlution.org

maliki

Avatar: maliki

2014-08-15 00:08

Wszystko robię w Cpanel AZ menadżer plików , podczas edycji jest UTF-8
Jestem laikiem , ale podobno quick.cart jest bardzo prosty , Szczerze mówiąc to myślałem że podmienię kody i będzie wszystko ok , spróbuje jeszcze raz

maliki

Avatar: maliki

2014-08-15 12:06

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home//public_html/database/config/lang_pl.php:31) in

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/public_html/database/config/lang_pl.php:31) in /

teraz takie błędy mam.

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-08-15 12:11

Skorzystałeś z notepad++ z ustawionym UTF 8 (bez BOM) ?
Jeśli możesz to wklej linię 31 database/config/lang_pl.php

simlution.org

Do góry
o nas | kontakt