Pomocy ! Brak możliwości zarządzania stroną z panelu administracyjnego

grech66

Avatar: grech66

2014-07-01 15:18

Witam, mam taki problem że na moim komputerze strona oraz panel administratora ładnie działa ale jak kolega z innego komputera chce zmienić teksty na stronie to nic nie da się z tym zrobić bo klika się na zakładkę "strony" zero reakcji i tak ze wszystkim. Co ważne zauważyłem że jak skasowałem stronę wgrałem od nowa quick.cms pokazała się licencja ale nie było akceptacji potem skasowałem to i znów skopiowałem naszą stronę i zadziałało ale tylko przez 1 dzień na 2 dzień mamy znów to samo. Proszę o pomoc czemu tak się robi i co mam z tym zrobić nie chce od nowa ustawiać strony od zera, a teraz kolega nie ma tego okna z licencją.

Z góry dziękuję za pomoc Grzegorz

» Quick.Cms v5.x

Grzegorz

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-07-01 16:22

Przede wszystkim zwróć uwagę "aby pliki były wgrywane na serwer z ustawionym typem transferu na binarny,".
Koniecznie zastosuj się do wszystkich wskazówek:
http://opensolution.org/Quick.Cms/docs/?id=pl-requirements#2

simlution.org

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2014-07-01 16:22

Mozliwe, ze ma wlaczone jakies blokery dla wyskakujacych okien w przegladarce. Niech sproboje w innej przegladarce, albo wylaczy wszelkie blokady.

grech66

Avatar: grech66

2014-07-01 17:38

Zrobiłem tak: nadałem wszystkim plikom uprawnienia 777 i nie pomogło, blokad żadnych nie ma bo z na stronę panelu administratora mogę się zalogować tylko że jak klikam na zakładkę "STRONY" to żadnej reakcji. Tak jak pisałem wcześniej to jest coś powiązane z akceptacją tej licencji bo jak to zrobiłem to jakiś czas strona administracyjna działała prawidłowo. No i dziwne jest to że w moim komputerze działa dobrze, i jak robię tak uruchamiam goły skrypt akceptuje licencję potem znów kopiuję moją stronę to jeden dzień działa idealnie potem znów to samo.

Grzegorz

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2014-07-02 22:19

Edytuj templates/admin/home.php i usun ostatniego IFRAME'a w tym pliku. Mozliwe, ze to pomoze.

grech66

Avatar: grech66

2015-07-16 11:57

Wznawiam ten temat gdyżè tak naprawdę problem został takim obejściem przez tzw gaz rurkę :) tutaj nie mogę zamieścić plików więc zostawiam do siebie maila proszę o kontakt to prześlę film jak szczegółowo wygląda problem grech66@wp.pl

Grzegorz

Do góry
o nas | kontakt