zakładka dostępna po zalogowaniu

kameleon

Avatar: kameleon

2014-03-22 23:30

Hejka, mam w panelu zakładkę, do której dostęp byłby możliwy dopiero po zalogowaniu - tylko jedna zakładka. Czy jest możliwe zrobienie czegoś takiego?

» Quick.Cms v5.x

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-03-23 12:23

Piszesz "mam w panelu zakładkę, do której dostęp byłby możliwy dopiero po zalogowaniu" - zazwyczaj, żeby w adminie coś zobaczyć trzeba być zalogowanym.
Jeśli chodzi Ci o wyświetlanie tej zakładki po stronie klienta i piszesz o logowaniu tzn że chodzi Ci o wersję płatną, czyli pytanie nie powinno być zadane na tym forum.

simlution.org

kameleon

Avatar: kameleon

2014-03-23 18:01

Przepraszam, źle się wyraziłam - dostep do CZYTANIA byłby dostępny, ale dopiero po zalogowaniu się. Mam na myśli tylko jedną zakładkę.. nawet udało mi się coś takiego zrobić, ale chciałabym jeszcze mieć możliwość zmiany loginu i hasła poprzez opcję konfiguracja w panelu. Skorzystałam z tej opcji: http://www.webhostingtalk.pl/topic/22319-prosba-o-prosty-skrypt-logowania-php tylko trzeba ją było odpowiednio dopasować w page.php (oczywiście drugi plik php, który nazwałam page-admin.php)

selekcjoner, czy wersja płatna pozwala na takie działania (lektura zakładek dostępna dopiero po zalogowaniu) ? Bo przeglądam panel i nic takiego tam nie widzę..

Jupraw

Avatar: Jupraw

2014-03-23 18:09

kameleon, chyba chodzi Tobie o to, aby jedna ze stron, w wybranym menu, była dostępna do "czytania"/przeglądania, dopiero po zalogowaniu się. Nie chodzi chyba Tobie o logowanie do panela administracyjnego?

kameleon

Avatar: kameleon

2014-03-23 19:22

Dajmy na to, że mam na stronie zakładkę "produkty" - treść uzupełniam sobie w panelu. Żeby zobaczyć treść tej zakładki na stronie internetowej - nie w panelu (!), muszę sie zalogować - TO JEST ZROBIONE, ale!

"(..)Chciałabym jeszcze mieć możliwość zmiany loginu i hasła poprzez opcję konfiguracja w panelu(..)"

Wklejam część kodu, odpowiedzialną za logowanie:

<?php
$login = 'admin';
$haslo = 'jakiestamhaslo';

if($_POST['akcja']=='login'){
if(($_POST['login'] == $login)AND($_POST['haslo'] == $haslo)){
$_SESSION['user'] = $login;
}else{
unset($_SESSION['user']);
die('Blad');
}
}

Do góry
o nas | kontakt