błąd po instalacji seoLinks

Arlim

Avatar: Arlim

2014-01-08 17:33

Witam, zainstalowałam zgodnie z instrukcją plugin seoLinks i po tym strona przestała się ładować (ładuj się tylko część). Mam komunikat:

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at [...]) in [...]sklep.pl/index.php on line 17

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [...]sklep.pl/database/translations/pl.php:1) in [...]sklep.pl/index.php on line 19

W panelu administracyjnym podobnie:
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started [...]sklep.pl/database/translations/pl.php:1) in [...]sklep.pl/admin.php on line 14

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [...]sklep.pl/database/translations/pl.php:1) in [...]sklep.pl/5dm3n.php on line 16

Wszędzie w miejscu gdzie są [...] jest oczywiście ścieżka mojego serwera.
Przejrzałam całe forum, ale nie znalazłam nic co by pomogło mi rozwiązać ten problem.
Co robię źle? Help.

» Quick.Cart v6.x

arlim

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-01-08 17:46

Wrzuć w szukajke na forum: translations/pl.php:1
Pierwszy temat z góry.

simlution.org

Arlim

Avatar: Arlim

2014-01-08 18:01

To już sprawdzałam, nie mam żadnych pustych znaków przed <?php
Powinnam wszystko odinstalować i zainstalować jeszcze raz używając zamiast Notepada Notepad++?

arlim

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-01-08 18:08

Winne jest kodowanie w plikach, powinno być UTF 8, a nie wszystkie edytory dobrze sobie z tym radzą.
Pliki, które edytowałaś w katalogu database powinno wystarczyć otworzyć w Notepadd++ a następnie zapisać w kodowaniu UTF8. Zacznij od database/translations/pl.php i zobacz czy błąd będzie nadal występował.

simlution.org

Arlim

Avatar: Arlim

2014-01-08 18:16

Dzięki tak zrobię. Edytuję pliki bezpośrednio na serwerze przez Total Commandera a ten ma do edycji właśnie notepada. Ściągną pliki, wyedytuję w N++ i zobaczę co z tego wyjdzie. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc!

arlim

Arlim

Avatar: Arlim

2014-01-08 19:30

Nie pomogło. Ściągnęłam, sprawdziłam i zapisałam w N++ (UTF8) wszystkie modyfikowane pliki. Wszystkie następnie podmieniłam na serwerze. Nic się nie zmieniło.

arlim

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-01-08 19:41

No to pozostaje podmienić pliki na oryginalne jeśli nie były modyfikowane i na nowo zainstalować dodatek zwracając uwagę na poprawne kodowanie.

simlution.org

Arlim

Avatar: Arlim

2014-01-08 21:48

Wszystkie pliki strony na serwerze podmieniłam na te z wczorajszego backupu i zainstalowałam seoLinks jeszcze raz (tym razem ściągałam pliki z serwera, modyfikowałam w N++, sprawdzone i wgrane znów na serwer). To samo co wcześniej. Poddaję się, rezygnuję z tego dodatku. Szkoda.
Ale i tak dziękuję za pomoc.

arlim

Arlim

Avatar: Arlim

2014-01-08 23:42

To samo dzieje się przy instalacji ClonePages. Edytuję w N++, sprawdzałam milion razy każdy plik językowy (mam 4), w żadnym nie mam pustych znaków przed <?php i ciągle wywala na górze stron ten komunikat. Załamka. Jak ktoś ma inny pomysł, to chętnie sprawdzę zanim osiwieję od sprawdzania tego, co już sprawdziłam ;)

arlim

boboo

Avatar: boboo

2014-01-09 06:59

Gwoli ścisłości:
N++ rozróżnia UTF-8 i UTF-8 bez BOM.
Powinno być "bez BOM"

boboo :-)

Arlim

Avatar: Arlim

2014-01-10 13:32

Wielkie dzięki! Zrobiłam wszystko jeszcze raz - tym razem zapisując bez BOM. Wszystko działa poprawnie. Temat do zamknięcia. :)

arlim

Do góry
o nas | kontakt