Zlecę pilnie modyfikację strony www.kompilo.com

Kompilo

Avatar: Kompilo

2013-08-09 15:42

Zlecę w trybie pilnym kilka modyfikacji w naszym serwisie firmowym www.kompilo.com

Tylko i wyłącznie dla tych, którzy znają Quick CMS i potrafią go szybko i płynnie modyfikować.

W naszym serwisie jest już kilka niestandardowych modyfikacji, jednak potrzebne nam są kolejne:


1. Zmiana wyglądu lewego menu na podstronach (na bazie naszej grafiki) + CSS

2. Zmiana układu strony głównej - dodanie innego rodzaju slidera + zmniejszenie rozmiaru boxów z jednoczesnym ustawieniem ich większej ilości

3. Zmiana kodowania tabel w edytorze

4. usunięcie kilku zbędnych elementów z kodu strony w poszczególnych szablonach + dodanie kilku nowych.

Prosimy tylko i wyłącznie o oferty od osób które znają system. Eksperymenta wykluczone. Mieliśmy przez 2 lata stałego programistę który nas wspomagał, i który jest nawet polecanym wykonawcą przez Open Solution, ale zostawił nas z rozgrzebanymi serwisami, skasował kasę i przestał się odzywać nie kończąc roboty , dlatego szukamy kogoś naprawdę poważnego.

» Quick.Cms v4.x

Kompilo

Avatar: Kompilo

2013-08-09 15:44

zapomniałem przekazać że oferty proszę przesyłać na : jacek@kompilo.com, lub można porozmawiać telefonicznie pod nr 32 307 08 65 w dni powszednie od 9:00 - 15:00

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2013-08-14 10:12

Przykre czytac to co Pan napisal. Jest ponad 45 firm/osob, ktore polecamy. Niestety spotkalismy sie z tym, ze klienci narzekali na niektore firmy, ktore polecalismy i najczesciej zdarzalo sie to z firmami, ktore sa na dole listy:
http://opensolution.org/spolecznosc,pl,16.html

Na samej gorze polecamy firmy, ktore najbardziej polecamy i mamy z nim najwieksze doswiadczenie. Dlatego wszystkim polecam kontakt z firmami/osobami z listy od gory do dolu a nie od dolu do gory. Nad lista partnerow opisalismy to dosc wyraznie.

Oczywiscie nie pisze, ze bylo tak w Pana przypadku. To tylko przestroga dla innych, ktorzy przeczytaja ten temat w przyszlosci.

grafik

Avatar: grafik

2013-08-14 16:55

O właśnie, właśnie... bo temat już od jakiegoś czasu mnie kręcił. Od czego zależy status "wyróżniony"? Od ilości stron zrobionych w Quick CMS? Bo opini to raczej nikt Wam nie przesyła, już prędzej grafikowi który wykonał stronę. Bo jeśli wyróżnienie dostaje się za ilość stron zrobionych w systemie, to i moja oferta powinna byc wyróżniona.

A co projektantów z "górnej półki", to hm... i ja mógłbym coś nieco na temat ich "staranności" napisać (a przynajmniej na temat jednej z wyróżnionych osób), ale ugryzę się w język, bo nie chcę wywołać jakiejś awantury, albo co gorsza... wilka z lasu ;)

pozdrawiam

grafik

Avatar: grafik

2013-08-14 17:07

Ja nie pomogę - projektuje nietypowe strony / słabo się [jeszcze] znam na PHP / mam w tej chwili za dużo zleceń a czasu coraz mniej

Kompilo, jeśli mogę Ci coś doradzić. Nie patrz tylko na statusy, bo nawet osoby które są niżej są równie dobre, tylko nie dostały szansy od QC na wyróżnienie. Obejrzyj sobie wszystkie oferty, porównaj ceny, portfolio i co najważniejsze - patrz na ilość i jakości wystawianych przez ludzi opini: Google / GoldenLine / FB / Strony www bo czasami ludzie wstawiają sobie na strony referencje. Nie bój się pytać osób o opinie, to też jest istotne, jeśli dana osoba zamawiała u kogoś usługę i jest zadowolona to chętnie napisze ci jak wyglądała współpraca z danym projektantem. I pamiętaj że "jedna jaskółka wiosny nie czyni" - im więcej pozytywnych opini tym większa szansa na trafienie na kompetentną i uczciwą osobę.

pozdrawiam

Nirostal

Avatar: Nirostal

2013-08-14 22:10

Po przeczytaniu tego wątku i przejrzeniu listy polecanych partnerów widzę, że jeden z nich "wyleciał" z tej listy i być może to właśnie on świadczył swoje usługi dla Kompilo. Moim skromnym zdaniem jeśli to o niego właśnie chodzi to być może stało się "coś" (różne wypadki losowe chodzą po ludziach) co uniemożliwiło dalszą współpracę. W moim przypadku współpraca do początku Maja tego roku układała się bardzo dobrze na zasadzie było pytanie była odpowiedź, było zlecenie była realizacja i w pewnym momencie nagle się urwała ... Telefon oraz mail milczy do dziś ...
Pozdrawiam

Niro

grafik

Avatar: grafik

2013-08-14 22:59

Różnie bywa w życiu. Ja często szukam po FB.. teraz to chyba jedna z najlepszych opcji na uzyskanie kontaktu, patrząc na to, jak popularny stał sie FB - dużo osób ma tam konto.

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2013-08-16 07:37

grafik - zapoznaj sie z ta strona:
http://opensolution.org/rabaty-na-produkty,pl,89.html#platinum

Złoty partner moze uzyskac status zweryfikowanego. Moze ale, to, ze jest zlotym partnerem nie oznacza, ze bedzie mial status zweryfikowanego napewno. Zapoznaj sie z "wiecej >>" opisie listy partnerow.
"Każdy klient, który uzyska status złotego partnera zostaje poddany weryfikacji w celu ustalenia czy spełnia nasze wymagania, aby znaleźć się w gronie naszych wyróżnionych partnerów.
Pod uwagę bierzemy m.in. jakość projektów, które zrealizował oraz jakość kontaktu z nami. Po pozytywnej ocenie wpis zostaje rozwinięty i wyróżniony."

Wiec jak widzisz ... ilosc projektow ma tu mierne znaczenie. Skontaktuj sie z nami mailowo to zweryfikujemy korespondencje z Toba i to co zrobiles/zamowiles.

grafik

Avatar: grafik

2013-08-19 14:35

Zapoznam się, ale teraz mam problem z licznikiem, więc w głowie tylko to.

pozdrawiam

Do góry
o nas | kontakt