i czemu to sie rozjechało??

menol8

No avatar

2008-04-01 21:12

witam

słuchajcie sprawa jest taka .. mam qcms.lite, który pod ff, operą,ie..... działa elegancko zmieniłem w swoim rozmiar tzn troche go rozciągnęłem na boki no i pożądany efekt został osiągnięty. ff, opera jest super a ie się skopało, sprawdziłem walidatorem i pokazał mi:
.../templates/plugin.css
83 #overlay Błšd parsowania opacity=60)
84 #overlay Właściwość -moz-opacity nie istnieje : 0.6
85 #overlay WłaWłaściwość opacity nie istnieje w CSS wersja 2.1, ale istnieje w [css3] : 0.6

a w default.css:
152 Błšd parsowania [empty string]

czy to jest powód problemu z rozjechaniem w ie ?
(globalmuonline.pl/pokaz2)

» Quick.Cms v2.x

merci

No avatar

2008-04-02 10:54

menol8 - sprawdzilam pod IE7 i u mnie nic sie nie rozjechalo, moze to problem pod IE6... jesli chodzi o to co pokazal walidator dla pliku /templates/plugin.css to na pewno nie jest to przyczyna, gdyz wynika to z uzycia lightboxa, natomiast blad w pliku templates/default.css nalezy sprawdzic, zobacz do linii 152, ale nie sadze zeby to bylo powodem rozjezdzania sie stronki.

menol8

No avatar

2008-04-02 17:52

Wcześniej sprawdziłem 152 linię to jest linia w której jest " } "no ale musi to być bo jest zamknięciem procedury " @media print " rfajnie ze pod IE7 się nie rozjeżdza czyli oznacza to że to ja muszę dociiągnąć wszystkie aktualizacje a moje problemy się rozwiążą. Dziękuję MERCI za pomoc :)

Pozdrawiam
M.M.

kya

Avatar: kya

2010-05-19 12:11

Ten błąd parsowania występuje nawet w wersjach demo jak się sprawdzi Walidatorem CSS
Błędy (3)
URI : http://opensolution.org/Quick.Cart/demo/templates/plugins.css
91 #overlay Błšd parsowania opacity=60)
92 #overlay Właściwość -moz-opacity nie istnieje : 0.6 0.6
93 #overlay WłaWłaściwość opacity nie istnieje w CSS wersja 2.1, ale istnieje w : 0.6 0.6

więc to jest problem z kodem

Makaron

Avatar: Makaron

2010-05-19 15:24

To kod powiązany ze skryptem lightbox, więc to jakby nie od nas zależy.

Mak-Web.pl - Modyfikacje skryptów Q.Cart i Q.Cms

Do góry
o nas | kontakt