Litebox jak wyłączyć efekty

krisabc

Avatar: krisabc

2011-02-18 13:43

Witam
Czy można w ustawieniach (gdzie) wyłączyć efekty przy wyświetlaniu zdjęć.

» Quick.Cms v2.x

Pozdrawiam

boboo

Avatar: boboo

2011-02-18 14:53

w core/litebox-1.0.js
pokombinuj ze zmienną
resizeSpeed i/lub z resizeDuration

http://it-service.kimla.de

krisabc

Avatar: krisabc

2011-02-18 15:52

Dzięki, to już zmieniłem, chodzi mi konkretnie o efekt pokazywania zdjęcia od 100% do 0% rozjaśnienia.
Zdjęcie najpierw pokazuje się jako rozjaśnione i zmienia się aż do normalnego. Jak to wyłączyć tak aby zdjęcie pokazywane było od razu tak jak jest.

Pozdrawiam

Makaron

Avatar: Makaron

2011-02-18 15:57

To raczej pytanie do jakiejś obsługi technicznej skryptu LightBox niż na nasze, bo nie jest związane bezpośrednio z naszym skryptem, choć być może ktoś miał styczność i oddzieli poprawnej odpowiedzi.

Mak-Web.pl - Modyfikacje skryptów Q.Cart i Q.Cms

krisabc

Avatar: krisabc

2011-02-18 16:17

Makaron
Masz rację, ale właśnie liczę na to że kogoś też to denerwowało i jakoś to rozwiązał

Pozdrawiam

boboo

Avatar: boboo

2011-02-18 17:19

OK,
no to w tym pliku litebox-1.0.js, który już nadmieniłem,
poszukaj dalej.
Gdzieś koło 200 linijki
jest
imageEffect = new fx.Opacity(objLightboxImage, { duration: 350, onComplete: function() { imageDetailsEffect.custom(0,1); }});
pokombinuj z "duration".
U mnie reakcje na małe liczby były widoczne.
I...
nie denerwowało mnie to, tylko poszukałem dalej w tym pliku i nie byłem na tyle leniwy aby nie pobawić się w zmianę wartości tajemniczych słów "duration" celem sprawdzenia reakcji lightboxa na te zmiany.
Liczenie na to, że ktoś to jakoś rozwiązał i poda rozwiązanie - bo po co samemu dłubać - dobrze ci wychodzi.

http://it-service.kimla.de

krisabc

Avatar: krisabc

2011-02-18 18:44

boboo
Masz rację, mogłem sprawdzić sam. Jednak twierdzenie że tylko oczekuję że ktoś mi poda rozwiązanie jest trochę na wyrost. Jestem nowym użytkownikiem Q.Cms i chyba naturalne jest że szukam i pytam na forum. Jak dotychczas zadałem na forum 3 pytania z czego jedno dotyczył samego forum (błędy wyświetlania wątków) a drugie generowania miniaturek i na podstawie tych 3 postów osądziłeś mnie jako sępa :-) Weź proszę pod uwagę że nie wszyscy użytkownicy Q.Cms to profesjonaliści :-)

Tak czy inaczej dzięki za wskazanie kierunku.

Pozdrawiam

Do góry
o nas | kontakt