Nifty Corners

Cinek.ck

Avatar: Cinek.ck

2010-01-21 12:59

Witam chcę zaokrąglić rogi za pomocą "Nifty Corners". Po zamontowaniu skryptu działa i zaokrągla rogi, ale nie integruje się z lightbox-em, po kliknięciu w miniaturkę nie wyświetla lightbox-a tylko tradycyjnie w nowym oknie wyskakuje zdjęcie w pełnych wymiarach. Czy wie ktoś jak to obejść, bądź w czym leży błąd ?

» Quick.Cms v2.x

lordofhares.com

Makaron

Avatar: Makaron

2010-01-22 18:27

Niestety lightbox z różnymi bibliotekami się "gryzie", choćby z bardzo popularną biblioteką jQuery. Można spróbować poszukać innego skryptu i zastąpić lightboxa np. slimbox - być może to pomoże. Przeszukaj google, a być może coś znajdziesz.

Cinek.ck

Avatar: Cinek.ck

2010-01-22 19:44

Więc chyba wymienię lightbox-a, chociaż jeszcze za bardzo nie wiem jak się za to zabrać :) dziękuję za odp. Pozdrawiam

lordofhares.com

Cinek.ck

Avatar: Cinek.ck

2010-01-24 20:06

Więc poszedłem za Twoją myślą i zamieniłem lightbox na slimbox2 który wykorzystuje bibliotekę jQuery.
http://www.digitalia.be/software/slimbox2
Działa wszystko pięknie z tym że nie wyświetlają mi się przełączniki do następnego zdjęcia i powrotu, i już tu leżę, robię tak jak jest opisane na stronie czyli w pliku "slimbox2.js"
zmieniam w konfiguracji "loop:false" na "true" i powinno niby działać ale nie działa :/

Przesiedziałem całą sobotę pół niedzieli i nic. Ścieżki do plików "img" mam poustawiane dobrze bo wszystko oprócz przełączników na "fotkach" działa.
Nie mam pojęcia co jest nie tak głowa mi już paruje :)

Jak Byś wiedział bądź ktokolwiek gdzie jest błąd to bym był wdzięczny za pomoc, albo chociaż podpowiedź co odpowiada za przełączanie zdjęć do następnego.
Pozdrawiam.

lordofhares.com

Makaron

Avatar: Makaron

2010-01-25 17:20

Wydaje mi się, że kwestia jest właśnie w ścieżkach, bo pamiętam, że jak instalowałem slimboxa to też musiałem je zmieniać. Poszukaj dobrze..

Cinek.ck

Avatar: Cinek.ck

2010-01-27 02:39

Już wszystko działa zrobiłem zły wpis w "pages_default.tpl" dzięki.

lordofhares.com

Do góry
o nas | kontakt